Celestial Frost, Vases, S/3
Add a touch of celestial elegance to your space with our stunning pale blue glass vases adorned with metallic specks. These unique pieces effortlessly blend sophistication with celestial charm, perfect for elevating any floral arrangement or standing alone as captivating decorative accents. Sizes: S-7x6x7, M-5x7x5, L-5x10x5
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 10 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Style | Contemporary |
| Collection | Celestial |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Celestial Tide Containers, S/2
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 14 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Celestial |
| Features | Storage |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.