Dann Foley Lifestyle Polyresin Man Sculpture On Pedestal Base With Black Painted Finish
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:26.0 W:7.8 D:7.5 |
|---|
Additional information
Additional information
| Dimensions | 7.5 × 7.8 × 26 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Black |
| Detail Color | Black Painted Finish |
| Collection | Dann Foley Lifestyle |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Michael Alan Showroom
Maxwell Accent Table
Michael Alan Showroom
JACE
Michael Alan Showroom
QUINCY
Miller Table Lamp
Michael Alan Showroom
Brynn Accent Table
Zurich Coffee Table
Michael Alan Showroom
Ezra TABLES 51512/52+91181
Abby STOOLS 40358-26/25LFNA
Jaylon 34in Lift Lid Cocktal Tbl
| Weight | 77.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34.75 × 34.75 × 18 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Black |
| Detail Color | Midnight Oak |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Jaylon |
| Features | Storage |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.