Ebony Art Glass Sculptural Hand Blown Italian Art Glass Candle
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:4.0 W:28.0 D:8.0 |
|---|
Additional information
Additional information
| Dimensions | 8 × 28 × 4 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Black |
| Detail Color | Ebony Art Glass |
| Style | Contemporary |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Michael Alan Showroom
Karma Accent Chair
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 34 × 33 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Black |
| Detail Color | Slate |
| Style | Industrial |
| Collection | Karma |
| Features | Leather |
Jaylon 34in Lift Lid Cocktal Tbl
| Weight | 77.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34.75 × 34.75 × 18 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Black |
| Detail Color | Midnight Oak |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Jaylon |
| Features | Storage |
Gable Ottoman- Black & White Dash | Black And White Dash Fabric On Hardwood Frame
Mayer Leather Bar Stool – Jet Black
Napa 2
Michael Alan Showroom
Carson Coffee Table
Michael Alan Showroom
QUINCY
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.