Free Flowing, Vases, S/2
Set of two ceramic vases embrace the iconic look of modern décor. These decorative vases feature a free flowing, carefree design finished in a tarnished nickel glaze. Suitable for placement in most any room, these can simply be displayed alone or add some florals for a touch more. Sizes- S- 8x12x4, L- 7x14x4
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 7 × 14 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Free |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Free Flowing Table Lamp
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Silver |
| Style | Contemporary |
| Collection | Free |
| Features | Fabric |
Kalani Indoor-outdoor Wood Wall Decor, Natural, S/3
Sherise Oval Mirror, Bronze
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.