Large Kai Candle Holder
The Crestview Collection Large Kai Candle Holder makes a beautiful home for your votive candles. Made of glass, this candle holder has a smooth top third featuring a gray finish. The bottom two-thirds of the round candle holder has a textured black and go
Product Details
| Collection | Kai Collection |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Glass |
| Primary Finish | Hand Finished |
| Style | Transitional |
| Upc Number | 883581156751 |
| Weight | 4.19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.25 × 10.25 × 9.25 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Kai |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
JACE
Commerce & Market Open Space Entertainment Console
QUINCY
Occasional Tables
Carson Coffee Table
Karma Accent Chair
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 34 × 33 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Black |
| Detail Color | Slate |
| Style | Industrial |
| Collection | Karma |
| Features | Leather |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.