Mallory Large Candle holder
The Crestview Collection Mallory Large candle holder is made from natural bronze-toned rattan that has been shaped into a globe with a tightly wrapped handle. An inner circle holds the clear glass container and it is nestled within to provide stability an
Product Details
| Color | Natural |
|---|---|
| Material | Glass & Rattan |
| Style | Coastal |
| Upc Number | 883581156416 |
| Weight | 3.28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 16 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Coastal |
| Collection | Mallory |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Mallory Small Candle Holder
Mallory Medium Candle Holder
Barolo – Vintage Whiskey Swivel Club Chair
Trouper Power Reclining Sofa w/ Headrest & Lumbar – X44724
| Weight | 246 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 85 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Stucco |
| Style | Contemporary |
| Collection | Trouper |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Cagney Double Reclining Power Headrest Sofa
| Dimensions | 40 × 89 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Southern Motion |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Cagney |
| Features | Cupholders, Power, Power Headrest |
Aruba Chair
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.25 × 21.25 × 46.25 in |
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | Brown |
| Style | Farmhouse |
| Collection | Aruba |
| Features | Fabric |
Crossings Downtown Floor Mirror
Marquez Dining Table
Gemini – Autumn Manual Swivel Glider Recliner
| Dimensions | 33.5 × 33.5 × 42.5 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Brown |
| Detail Color | Autumn |
| Style | Transitional |
| Collection | Gemini |
| Features | Fabric, Glider, Manual Reclining, Rocking, Swivel |
Marquez 24″ Wooden Bench
Escape Dining 72″ Buffet Server With Stone Top
Gemini – Butterscotch Manual Swivel Glider Recliner
Escape Five-drawer Chest With Cedar Bottom
Polaris – Kahlua Power Sofa
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.