Miller Parquetry Serving Trays with Juste Handles
The Crestview Collection Miller Parquetry Serving Trays with Jute Handles are perfect for breakfast in bed or when carrying food to the table. The wood has been laid into a square parquet pattern in the bottom of each tray and a cut out handle, wrapped in
Product Details
| Collection | Miller Collection |
|---|---|
| Color | Brown |
| Material | Wood |
| Primary Finish | Natural |
| Style | Rustic |
| Upc Number | 883581163704 |
| Dimensions | 23.5 × 23.5 × 3 in |
|---|---|
| Brand | Crestview Collection |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Collection | Miller |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Miller Table Lamp
Escape Eight-drawer Dresser & Mirror
Aruba Wooden Chair
| Weight | 28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.5 × 24.5 × 36 in |
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | Brown |
| Detail Color | Beige |
| Style | Rustic Chic |
| Collection | Aruba |
| Features | Fabric |
Natural Parota Wooden Chair
| Weight | 46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.5 × 20 × 35 in |
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Natural Parota |
| Features | Fabric |
Escape Round End Table With Shelf
Escape Dining Swivel Bar Stool With Auto Return
Marquez 24″ Wooden Bench
Polaris – Kahlua Power Recliner
Aruba Chair
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.25 × 21.25 × 46.25 in |
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | Brown |
| Style | Farmhouse |
| Collection | Aruba |
| Features | Fabric |
Gemini – Heather Manual Swivel Glider Recliner
| Dimensions | 33.5 × 33.5 × 42.5 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Brown |
| Detail Color | Heather |
| Style | Transitional |
| Collection | Gemini |
| Features | Fabric, Glider, Manual Reclining, Rocking, Swivel |
Apollo Power Reclining Sofa w/ Headrest & Lumbar – X44757
| Weight | 238.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 85.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Contemporary |
| Collection | Apollo |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Mezquite Chairside Table
Escape Dining 72″ Buffet Server With Stone Top
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!


Reviews
There are no reviews yet.