Natural Wood Sail Boat
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:16.0 W:14.0 |
|---|
Additional information
Additional information
| Dimensions | 14 × 16 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural Wood With Blue And White Striped Sail |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
AI51198
Category: Accessories
Tags: Accessories, Brown, Natural Wood With Blue And White Striped Sail, Style Craft
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Aruba Wooden Chair
| Weight | 28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.5 × 24.5 × 36 in |
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | Brown |
| Detail Color | Beige |
| Style | Rustic Chic |
| Collection | Aruba |
| Features | Fabric |
Mezquite Chairside Table
Escape Dining 72″ Buffet Server With Stone Top
Crossings Downtown Wall Mirror
Escape Dining Swivel Bar Stool With Auto Return
Apollo Power Reclining Loveseat w/ Console Headrest & Lumbar – X49757
| Weight | 227.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 77 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Contemporary |
| Collection | Apollo |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining, Storage |
Escape Round End Table With Shelf
Michael Alan Showroom
Polaris – Kahlua Power Recliner
Mezquite Sofa Table
Polaris – Kahlua Power Loveseat
Natural Parota Wooden Chair
| Weight | 46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.5 × 20 × 35 in |
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Natural Parota |
| Features | Fabric |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.