Mona Lisa Textured Framed Print Dann Foley Lifestyle
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:52.0 W:42.0 |
|---|
Additional information
Additional information
| Dimensions | 42 × 52 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Gold |
| Detail Color | Antique Gold Frame With Black Inner Border |
| Style | Contemporary |
| Collection | Dann Foley Lifestyle |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
DFP20006
Category: Wall Decor
Tags: Antique Gold Frame With Black Inner Border, Gold, Style Craft, Wall Décor
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Odella Wall Decor (Set of 3)
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.88 × 20.13 × 20.13 in |
| Color | Brown, Cream/Taupe, Transparent |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Glass, Other |
| Shade | Light |
| Shape | Square |
| Series Features | Set of three. Weathered brown finished framed wall sculpture. Abstract geometric design in paper under glass. D-ring bracket for hanging. Due to the use of natural materials, some variations may occur. |
| Brand | Ashley Furniture |
Michael Alan Showroom
Small Journey Charger
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.