Logan Arched Bookcase – 2150CS
Description
Description
Product Details
| Weight | 224 Lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42”x18.3”x84.2” (W x D x H) |
Additional information
Additional information
| Weight | 224 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.3 × 42 × 84.2 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Blue |
| Style | Traditional |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Radcliff Etagere
Thomas Etagere
| Weight | 112.44 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 16 × 87 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Thomas |
| Features | Storage |
Apollo Etagere
Evermore 5 Shelf Turquoise Etagere
Alden Etagere
Jasper Etagere
Eastline Etagere
Vista Etagere
Sterling Bookcase
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.