Nantucket Etagere
You might fall in love with this Crestview Collection Nantucket Weathered Wood Etagere. Love it for the look of weathered pine wood finishes in light gray, blue, and white striping across each shelf, or love it for the angled style that gives you options
Product Details
| Collection | Nantucket |
|---|---|
| Color | Blue |
| Material | Wood |
| Primary Finish | Painted |
| Style | Coastal |
| Upc Number | 883581063523 |
| Weight | 26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.25 × 13.75 × 67 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | Blue |
| Style | Coastal |
| Collection | Nantucket |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Nantucket Accent Table
Nantucket Accent Table
Nantucket Trunks
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 24.75 × 21 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | Blue |
| Style | Coastal |
| Collection | Nantucket |
| Features | Storage |
Nantucket Console Table
Nantucket
Evermore 5 Shelf Turquoise Etagere
Declan Etagere
Brambleton Small Bookshelf
Vista Etagere
Piper Etagere
Apollo Etagere
Providence 4 Shelf Rafia Etagere
Alden Etagere
Radcliff Etagere
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.