Beckett Side Table
The Crestview Collection Beckett 2-drawer Side Table has two drawer shelves with an open space in the middle that provides additional storage or display space. The medium-brown wooden drawers are accented by a black metal frame and matching drawer pulls.
Product Details
| Collection | Beckett |
|---|---|
| Color | Brown |
| Material | Mango Wood & Metal |
| Primary Finish | Stained |
| Style | Rustic & Transitional |
| Upc Number | 883581172133 |
| Weight | 14.42 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 16.25 × 24.75 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | Brown |
| Style | Rustic & Transitional |
| Collection | Beckett |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Perrine Wood Chairside Table
| Weight | 300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 17 × 23 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Perrine |
| Features | Storage |
Clyde Arm Table
Maxwell Accent Table
Lanita Side Table
Albion Side Table
Mezquite Chairside Table
Balam Chairside Table
Calavaras Side Table
Cloud Accent Table
Foundations Side Table
Alpine Accent Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.