Black Sand Chair Side Table – 2077BS
Description
Description
Product Details
| Weight | 25 Lbs |
|---|---|
| Mahogany solids and veneers | Yes |
| Wood drawer slides | Yes |
| Black Sand finish | Yes |
| Dimensions | 12″x14″x28″ (W x D x H) |
Additional information
Additional information
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 12 × 28 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Black |
| Style | Coastal |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Calavaras Side Table
Aeirith Accent Table
Albion Side Table
Ellis Side Table
Michael Alan Showroom
Moro 1 Drawer Chairside Table
Milo Accent Table
Catalina Side Table
Michael Alan Showroom
Balam Chairside Table
Perrine Wood Chairside Table
| Weight | 300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 17 × 23 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Perrine |
| Features | Storage |
Cloud Accent Table
Lanita Side Table
Gibson Accent Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.