Black Sand Side Table – 2091BS
Description
Description
Product Details
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Mahogany solids and veneers | Yes |
| Black Sand finish | Yes |
| Dimensions | 33”x13”x30” (W x D x H) |
Additional information
Additional information
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 33 × 30 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Black |
| Style | Coastal |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Lanita Side Table
Calavaras Side Table
Thea Accent Table
Zara Accent Table
Gibson Accent Table
High-low Scatter Table
Michael Alan Showroom
Maxwell Accent Table
Cloud Accent Table
Villa Toscana Side Table
Clyde Arm Table
Michael Alan Showroom
Moro 1 Drawer Chairside Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.