Brunei Accent Table, Nickel
Description
Description
Modern and streamlined, this round accent table is constructed in an aged black iron featuring a cast textured aluminum slab top finished in a plated antique bronze.
Additional information
Additional information
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Detail Color | Nickel |
| Style | Industrial |
| Collection | Brunei |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Brunei Accent Chair, Gray
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 28 × 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gray |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Brunei |
| Features | Fabric |
Brunei Accent Table, Bronze
Brunei Accent Chair, White
| Weight | 47 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 28 × 33 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Brunei |
| Features | Fabric |
Brunei Accent Table, Gold
Haven Accent Table
Catalina Side Table
Cleo Accent Table
Michael Alan Showroom
Moro 1 Drawer Chairside Table
Foundations Side Table
Perrine Wood Chairside Table
| Weight | 300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 17 × 23 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Perrine |
| Features | Storage |
Zara Accent Table
Ellis Side Table
Lanita Side Table
Perrine White Accent Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.