Truett Chairside Table
Description
Description
Product Details
| Constructed with select hardwood solids and straight-grain Walnut veneers | Yes |
|---|---|
| Symmetrical design | Yes |
| Fixed center and bottom shelves | Yes |
| Dimensions | 18.00″W X 18.00″D X 24.00″H |
| Weight | 28.66 lbs |
Additional information
Additional information
| Weight | 28.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 24 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Pale Oak |
| Style | Urban Organic |
| Collection | Truett |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Truett End Table
Truett Cocktail Table
Occasional Tables
Michael Alan Showroom
Maxwell Accent Table
Michael Alan Showroom
Linea Side Table
Cloud Accent Table
Silas Accent Table
Cleo Accent Table
Mezquite Chairside Table
Lanita Side Table
Thea Accent Table
Haven Accent Table
Villa Toscana Side Table
Aeirith Accent Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.