Channing Accent Table
Crestview Collection’s Channing Accent Table is the perfect piece for any rustic or classically themed home. Crafted from natural pine wood, the rich brown hue offers a bold statement of rugged style and expert craftsmanship. Accented with antique bronze
Product Details
| Color | Natural |
|---|---|
| Material | Wood |
| Primary Finish | Stained |
| Style | Rustic |
| Upc Number | 883581214482 |
| Weight | 47 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 18 × 30 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Rustic |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Zara Accent Table
Ellis Side Table
Perrine Wood Chairside Table
| Weight | 300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 17 × 23 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Perrine |
| Features | Storage |
Darsa Side Table
Perrine White Accent Table
Thea Accent Table
High-low Scatter Table
Claude Accent Table
Maxwell Accent Table
Balam Chairside Table
Cleo Accent Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.