Crab Island Chairside
Crestview Collection’s Crab Island Chairside is an ode to beachside living with added functionality. Crafted from engineered wood, this accent table boasts a classic, four-post design in a painted turquoise finish that evokes seaside serenity. The sliding
Product Details
| Color | Blue |
|---|---|
| Material | Mdf |
| Primary Finish | Painted |
| Style | Coastal |
| Upc Number | 883581214505 |
| Weight | 25.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 16 × 24 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | Blue |
| Style | Coastal |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Milo Accent Table
Cleo Accent Table
Balam Chairside Table
Perrine Wood Chairside Table
| Weight | 300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 17 × 23 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Perrine |
| Features | Storage |
Wren Accent Table
Ellis Side Table
Maxwell Accent Table
Albion Side Table
Darsa Side Table
Alpine Accent Table
Perrine White Accent Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.