Cutler Accent Table
Description
Description
Hammered metal, drum shaped, accent table in antiqued, copper bronze with dusty stone glaze.
Additional information
Additional information
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 20 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Collection | Cutler |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Villa Toscana Side Table
Haven Accent Table
Perrine Wood Chairside Table
| Weight | 300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 17 × 23 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Perrine |
| Features | Storage |
Clyde Arm Table
Silas Accent Table
Gibson Accent Table
Michael Alan Showroom
Maxwell Accent Table
Thea Accent Table
Cloud Accent Table
Cleo Accent Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.