Coffee Table – 3187CB-C
Description
Description
Product Details
| Weight | 35 Lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48”x24”x18” (W x D x H) |
Additional information
Additional information
| Weight | 35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 48 × 18 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
3187CB-C
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Brown, Cocktail & Coffee Tables, Sunny Designs
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Mercer Cocktail Table
Michael Alan Showroom
Northwest Petrified Wood Coffee Table
| Dimensions | 32 × 41.75 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |
Chicago Coffee Table
Atlas Coffee Table
Michael Alan Showroom
Darsa Cocktail Table
Chloe 48″ Square Coffee Table
| Dimensions | 48 × 48 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mid-Century, Modern |
Avalon Coffee Table
| Dimensions | 24 × 24 × 16 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
Jaylon 34in Lift Lid Cocktal Tbl
| Weight | 77.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34.75 × 34.75 × 18 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Black |
| Detail Color | Midnight Oak |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Jaylon |
| Features | Storage |
Michael Alan Showroom
Santa Fe Coffee Table
Stowe Coffee Table
Michael Alan Showroom
Darlington Cocktail Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.