Coffee Table
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:18.0 W:24.0 D:47.0 |
|---|
Additional information
Additional information
| Dimensions | 47 × 24 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Gray |
| Detail Color | Weathered Gray Wood |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
AF17799
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Cocktail & Coffee Tables, Gray, Style Craft, Weathered Gray Wood
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Salem Coffee Table Black
| Dimensions | 39.5 × 39.5 × 16 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Black, Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
Michael Alan Showroom
Dakota Round Coffee Table
Michael Alan Showroom
Santa Fe Coffee Table
Michael Alan Showroom
Carson Coffee Table
Atlas Coffee Table
Allan Round Coffee Table
Amner Coffee Table
Stowe Coffee Table
Trenton Rectangle Cocktail Table
Wiltshire T4701-43 Rectangular Cocktail Table
Cypress Root Coffee Table
| Dimensions | 38 × 41 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.