Portola Coffee Table | Brushed Gold Finish On Metal With Clear Glass Top
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:18.0 W:34.5 D:34.5 |
|---|---|
| Weight | 49.28 lbs |
| Case Pack | 1 |
| Cubes | 15.8600 |
Additional information
Additional information
| Weight | 49.28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34.5 × 34.5 × 18 in |
| Brand | Harp & Finial |
| Color | Gold |
| Style | Contemporary |
| Collection | Portola |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
HFF25603
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Cocktail & Coffee Tables, Gold, Harp & Finial
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Portola End Table | Brushed Gold Finish On Metal With Clear Glass Top
Atlas Coffee Table
Michael Alan Showroom
Northwest Petrified Wood Coffee Table
| Dimensions | 32 × 41.75 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |
Wiltshire T4701-43 Rectangular Cocktail Table
Amner Coffee Table
Michael Alan Showroom
Santa Fe Coffee Table
Zurich Coffee Table
Jaylon 34in Lift Lid Cocktal Tbl
| Weight | 77.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34.75 × 34.75 × 18 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Black |
| Detail Color | Midnight Oak |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Jaylon |
| Features | Storage |
Avalon Coffee Table
| Dimensions | 24 × 24 × 16 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
Michael Alan Showroom
Layne 42″ Round Coffee
| Dimensions | 42 × 42 × 17 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | White |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
Chicago Coffee Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.