Prism Coffee Table
The Prism coffee table is know for its clean rectangular shape providing ample surface area for displaying decorative items or storing essentials. With a decorative face in light oak solids with oak veneer.
| Weight | 140 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 56 × 15 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Prism |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Northwest Petrified Wood Coffee Table
| Dimensions | 32 × 41.75 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |
Chloe 48″ Square Coffee Table
| Dimensions | 48 × 48 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mid-Century, Modern |
Mezquite Wooden Cocktail Table
Amner Coffee Table
Carson Coffee Table
Cypress Root Coffee Table
| Dimensions | 38 × 41 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |
Trenton Rectangle Cocktail Table
Wiltshire T4701-43 Rectangular Cocktail Table
Darsa Cocktail Table
Allan Round Coffee Table
Chicago Coffee Table
Escape Round Cocktail Table With Shelf
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.