Rivington Indoor-outdoor Coffee Table
Description
Description
Style meets durability with this stunning coffee table. Its weather-resistant black aluminum construction and distinctive river rock motif make it the perfect addition to any outdoor setting.
Additional information
Additional information
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 40 × 15 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Contemporary |
| Collection | Rivington |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Michael Alan Showroom
Dakota Round Coffee Table
Michael Alan Showroom
Northwest Petrified Wood Coffee Table
| Dimensions | 32 × 41.75 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |
Cypress Root Coffee Table
| Dimensions | 38 × 41 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |
Michael Alan Showroom
Layne 42″ Round Coffee
| Dimensions | 42 × 42 × 17 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | White |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
Wiltshire T4701-43 Rectangular Cocktail Table
Michael Alan Showroom
Darlington Cocktail Table
Atlas Coffee Table
Michael Alan Showroom
Darsa Cocktail Table
Balam Cocktail Table
Trenton Rectangle Cocktail Table
Salem Coffee Table Black
| Dimensions | 39.5 × 39.5 × 16 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Black, Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.