Rockwell Cocktail Table
Featuring the Rockwell Cocktail Table by Crestview Collection, a captivating fusion of form and function with rustic-contemporary flair. This metal frame design boasts a lustrous, antique gold finish and features two, varying size shelves crafted from nat
Product Details
| Collection | Rockwell |
|---|---|
| Color | Brown |
| Material | Mango Wood & Metal |
| Primary Finish | Stained |
| Style | Transitional |
| Upc Number | 883581201550 |
| Weight | 44.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 27 × 17 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Rockwell |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Rockwell Console Table
Rockwell End Table
| Weight | 27.55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 17.5 × 23 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Rockwell |
| Features | Storage |
Escape Round Cocktail Table With Shelf
Amner Coffee Table
Wiltshire T4701-43 Rectangular Cocktail Table
Brooklyn Cocktail Table
Cypress Root 40″ Square Coffee Table
| Dimensions | 40 × 40 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |
Avalon Coffee Table
| Dimensions | 24 × 24 × 16 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
Salem Coffee Table Black
| Dimensions | 39.5 × 39.5 × 16 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Black, Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
Layne 42″ Round Coffee
| Dimensions | 42 × 42 × 17 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | White |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
Santa Fe Coffee Table
Chloe 48″ Square Coffee Table
| Dimensions | 48 × 48 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mid-Century, Modern |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.