Rora Open Coffee Table
Equal parts relaxed and refined, this cocktail table embodies casual coastal style. Wrapped in natural woven banana plant, creating unique texture and concentric color patterns. The airy open center allows for extra display space.
| Weight | 52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 46 × 17 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Coastal |
| Collection | Rora |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Santa Fe Coffee Table
Chloe 48″ Square Coffee Table
| Dimensions | 48 × 48 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mid-Century, Modern |
Northwest Petrified Wood Coffee Table
| Dimensions | 32 × 41.75 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |
Chicago Coffee Table
Layne 42″ Round Coffee
| Dimensions | 42 × 42 × 17 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | White |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
Jaylon 34in Lift Lid Cocktal Tbl
| Weight | 77.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34.75 × 34.75 × 18 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Black |
| Detail Color | Midnight Oak |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Jaylon |
| Features | Storage |
Balam Cocktail Table
Stowe Coffee Table
Escape Round Cocktail Table With Shelf
Darsa Cocktail Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.