Sutherland Cocktail Table
Description
Description
Product Details
| Collection | Sutherland |
|---|---|
| Color | Natural |
| Primary Finish | Laquered |
| Style | Transitional |
| Upc Number | 883581254914 |
Additional information
Additional information
| Weight | 102.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 42 × 17 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | Cream |
| Detail Color | Natural |
| Style | Transitional |
| Collection | Sutherland |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
CVFDR1340
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Cocktail & Coffee Tables, Cream, Crestview Collection, Natural
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Sutherland End Table
Michael Alan Showroom
Northwest Petrified Wood Coffee Table
| Dimensions | 32 × 41.75 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |
Mezquite Wooden Cocktail Table
Trenton Rectangle Cocktail Table
Avalon Coffee Table
| Dimensions | 24 × 24 × 16 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
Michael Alan Showroom
Layne 42″ Round Coffee
| Dimensions | 42 × 42 × 17 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | White |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
Michael Alan Showroom
Dakota Round Coffee Table
Escape Round Cocktail Table With Shelf
Atlas Coffee Table
Amner Coffee Table
Chicago Coffee Table
Michael Alan Showroom
Darlington Cocktail Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.