Dublin Console Table
The Crestview Collection’s exquisite Dublin Quartz Console Table is a harmonious blend of timeless elegance and modern craftsmanship. The sleek black iron base, with its clean lines, serves as the perfect foundation, supporting the show-stopping green mar
Product Details
| Color | Green |
|---|---|
| Material | Iron & Quartz |
| Primary Finish | Polished |
| Style | Transitional |
| Upc Number | 883581219685 |
| Weight | 38 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 10 × 32 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | Green |
| Style | Transitional |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Winston Console Table
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 70 × 30 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Winston |
| Features | Storage |
Tess Console Table
Richmond Console Table
Harmony Console Table
Linea Console Table
Stratton Console Table
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 48 × 32 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Boho, Modern |
| Collection | Stratton |
| Features | Storage |
Latola Solid Wood Console
Equinox Console Table
7781 Blackburn Console
Catalina Console Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!


Reviews
There are no reviews yet.