Jano Round End Table Glass Top
Description
Description
Product Details
| Round End Table Glass Top | Constructed of hand cast glass tops on forged metal base |
|---|---|
| Round End Table Glass Top | The hand cast glass adds to the authenticity of a one-of-a-kind look |
| Round End Table Glass Top | Geometric shaped metal base elevates the hand cast glass top |
| Dimensions | 19.50″W X 19.50″D X 23.50″H |
| Weight | 21.05 lbs |
| The hand cast glass adds to the authenticity of a one-of-a-kind look | Yes |
| Geometric shaped metal base elevates the hand cast glass top | Yes |
Additional information
Additional information
| Weight | 21.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.5 × 19.5 × 23.5 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Silver Glass |
| Style | Urban Organic |
| Collection | Jano |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Jano Round End Table Base
Jano Round Cocktail Table Base
Jano Round Cocktail Table Top
Michael Alan Showroom
Mango Black Wood Side Table
| Dimensions | 14 × 14 × 18 in |
|---|---|
| Brand | |
| Color | Black |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Sahara End Table
Michael Alan Showroom
Pinebrook T1755-04 Rectangular End Table
Michael Alan Showroom
Pinebrook T1755-03 Rectangular End Table
Taos End Table
Michael Alan Showroom
Brooklyn End Table
Michael Alan Showroom
Nyla End Table
| Dimensions | 1958 × 1934 × 22 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern, Rustic |
Michael Alan Showroom
Brynn Accent Table
Allan Round End Table
Michael Alan Showroom
Jackson End Table
Michael Alan Showroom
Layne 20″ End Table
| Dimensions | 20 × 20 × 22 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | White |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.