San Bernadino End Table
The San Bernadino End Table by Crestview Collection is a harmonious blend of natural beauty and transitional design. Crafted with meticulous attention to detail, this table features a warm natural wood finish that seamlessly complements various decor styl
Product Details
| Color | Natural |
|---|---|
| Material | Mango Wood |
| Style | Transitional |
| Upc Number | 883581213485 |
| Weight | 20.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 24 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | Cream |
| Detail Color | Natural |
| Style | Transitional |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Stowe End Table
Bowden T4635-03 Rectangular End Table
Balam End Table
Dalenville End Table
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.5 × 23.63 × 24.13 in |
| Color | Brown, Gray, Grey |
| Assembly | Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Series Features | Contemporary modern design. Made with oak veneers and engineered wood in a warm gray finish. Cocktail and end tables are accented with a distressed sand casted aluminum base in antique pewter finish. Coordinates with the A4000421. |
| Brand | Ashley Furniture |
Wiltshire T4701-03 Rectangular End Table
Pinebrook T1755-35 Round Accent Table
Brynn Accent Table
Sahara End Table
Santorini End Table
Pinebrook T1755-04 Rectangular End Table
Pinebrook T1755-03 Rectangular End Table
Dartmouth T4904-03 End Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.