Sutton Creek End Table
The Crestview Collection Sutton Creek End Table has a rustic look that brings a cozy feel to your home. The round table has wooden columns connecting the top and bottom with metal X-shape poles between the columns. The black finish of the metal poles comp
Product Details
| Collection | Sutton |
|---|---|
| Color | Brown |
| Material | Mango Wood & Metal |
| Primary Finish | Stained |
| Style | Rustic |
| Upc Number | 883581162905 |
| Weight | 22.31 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 25 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Collection | Sutton |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Sutton Accent Chair
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 32 × 33 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | Gray |
| Detail Color | Beige |
| Style | Contemporary & Transitional |
| Collection | Sutton |
| Features | Fabric |
Balam End Table
Amner Side Table
Sandy 20″ Drum Accent Table
| Dimensions | 20 × 20 × 18.5 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
Wiltshire T4701-03 Rectangular End Table
Allan Round End Table
Pinebrook T1755-03 Rectangular End Table
Sahara End Table
Taos End Table
Stowe End Table
Brynn Accent Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.