Theo End Table
Description
Description
Product Details
| Metal Finish | ANTIQUE NICKEL FINISH |
|---|---|
| Marble | CLOUD MARBLE |
| Product Dimensions | 25.5W 16D 22.5H |
| Product Weight (lbs) | 59.000000 |
Additional information
Additional information
| Weight | 59 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 25.5 × 22.5 in |
| Brand | Alder & Tweed |
| Color | Silver |
| Detail Color | Antique Nickel Finish |
| Style | Transitional |
| Collection | Theo |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
AT9252-CM/ANF
Category: End tables
Tags: Alder & Tweed, Antique Nickel Finish, End Tables, Silver
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Theo Console Table
Amner Side Table
Taos End Table
Michael Alan Showroom
Pinebrook T1755-04 Rectangular End Table
Pinebrook T1755-35 Round Accent Table
Michael Alan Showroom
Brooklyn End Table
Michael Alan Showroom
Brennon End Table
Wiltshire T4701-03 Rectangular End Table
Michael Alan Showroom
Occasional Tables
Michael Alan Showroom
Mercer End Table
Michael Alan Showroom
Santorini End Table
Michael Alan Showroom
Mango Black Wood Side Table
| Dimensions | 14 × 14 × 18 in |
|---|---|
| Brand | |
| Color | Black |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.