Cal.King Bed Rails for Storage Footboard
Additional information
Additional information
| Weight | 63.93 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 86 × 4.63 × 17.25 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Dove tail grey |
| Style | Traditional |
| Collection | Tinley Park B4646 |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
King Panel Bed Headboard
Tinley B4646-64 Complete King Panel Bed
Tinley B4646-63 Complete King Sleigh Storage Bed
| Dimensions | 98 × 82 × 64 in |
|---|---|
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Browm |
| Style | Traditional |
| Bed Size | King |
| Collection | Tinley Park B4646 |
| Features | Storage |
Queen/King Bed Rails for Storage Footboard
Tinley B4646-40 Landscape Mirror
Tinley B4646-10 Drawer Chest
Queen Bed Shaped Footboard
Queen/King Bed Shaped Rails
Tinley B4646-2045 Drawer Dresser with Shaped Mirror
Cal.King Bed Shaped Rails
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!


Reviews
There are no reviews yet.