Cal.King Island Bed Grey Upholstered Rails
Additional information
Additional information
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 80.75 × 3.88 × 13 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Belgian Wheat and Coffee Bean and Burnished Brass and Sauve Blanco Fabric and Sauve Pebble Fabric |
| Style | Contemporary |
| Collection | Lindon B5570 |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
B5570-70RG
Category: Uncategorized
Tags: Bed Parts, Belgian Wheat and Coffee Bean and Burnished Brass and Sauve Blanco Fabric and Sauve Pebble Fabric, Magnussen Home
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Lindon Wood Queen/King Island Bed Grey Upholstered Rails SU
Lindon Wood King Panel Bed Headboard KD
Lindon Wood Queen Panel Bed Footboard SU
Lindon Wood Queen Island Bed White Upholstered Headboard KD
Cal.King Island Bed Grey Upholstered Footboard
Lindon B5570-10 Drawer Chest
Lindon Wood Queen Island Bed Grey Upholstered Headboard KD
Air-X Performance® Crib and Toddler Mattress
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 28 × 6 in |
| Brand | Bedgear |
| Color | White |
| Collection | Air-X |
| Features | Breathable, CertiPUR-US Certified Foam, Increased Airflow, Removable Cover |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!


Reviews
There are no reviews yet.