Davenport Wood Queen/King Panel Bed Rails SU
Description
Description
Product Details
| Construction & Features | bolt-on rails. |
|---|---|
| Construction & Features | floor protectors. |
| Construction & Features | slats with support legs. |
Additional information
Additional information
| Dimensions | 82 × 1.75 × 11 in |
|---|---|
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Davenport B6309 |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Davenport Wood King Panel Bed Footboard SU
Davenport B6309-01 Drawer Nightstand
Davenport B6309-64 Complete King Panel Bed
Davenport B6309-22 Double Drawer Dresser
Davenport Wood King Panel Bed Headboard KD
Davenport B6309-74A Complete Cal.King Panel Storage Bed
| Dimensions | 97 × 79.25 × 50 in |
|---|---|
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Rustic Caramel |
| Style | Transitional |
| Bed Size | King |
| Collection | Davenport B6309 |
| Features | Storage |
Davenport B6309-54A Complete Queen Panel Storage Bed
| Dimensions | 94 × 63.25 × 48 in |
|---|---|
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Rustic Caramel |
| Style | Transitional |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Davenport B6309 |
| Features | Storage |
Davenport B6309-74 Complete Cal.King Panel Bed
Davenport B6309-64A Complete King Panel Storage Bed
| Dimensions | 94 × 79.25 × 50 in |
|---|---|
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Rustic Caramel |
| Style | Transitional |
| Bed Size | King |
| Collection | Davenport B6309 |
| Features | Storage |
Davenport Wood Queen Panel Bed Storage Footboard SU
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.