Double Ped Din Tbl-top
Description
Description
Product Details
| Double Ped Din Tbl-Top | Constructed of hardwood solid & Ash veneer |
|---|---|
| Double Ped Din Tbl-Top | 84″ x 44″ top extends to 108″ x 44″ with one 24″ leaf inserted |
| Dimensions | 84.00″W X 44.00″D X 30.00″H |
| Weight | 174.16 lbs |
| 84″ x 44″ top extends to 108″ x 44″ with one 24″ leaf inserted | Yes |
Additional information
Additional information
| Weight | 174.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 84 × 30 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Natural/paperwhite |
| Style | Cottage |
| Collection | Myra |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
59551
Category: Uncategorized
Tags: Cream, Dining Table Tops, Natural/paperwhite, Riverside Furniture
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.