Glenbrook Wood Queen Panel Bed Headboard KD
Description
Description
Product Details
| Construction & Features | bolt-on rails. |
|---|---|
| Construction & Features | slat roll for storage footboard. |
| Construction & Features | storage footboard w/2 drawers. |
| Construction & Features | floor protectors. |
Additional information
Additional information
| Weight | 68.34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.25 × 66.13 × 60 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Gray |
| Detail Color | Pebble and M10868 Natural Fabric |
| Style | Contemporary |
| Collection | Glenbrook B5668 |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
B5668-54H
Category: Uncategorized
Tags: Bed Parts, Gray, Magnussen Home, Pebble and M10868 Natural Fabric
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Glenbrook Wood Queen Panel Bed Storage Footboard SU
Glenbrook Wood Queen Panel Bed Footboard SU
Glenbrook Wood Cal.King Panel Bed Rails for Storage Footboard SU
Glenbrook B5668-40 Landscape Mirror
Glenbrook Wood Queen/King Panel Bed Rails SU
Glenbrook B5668-20 Drawer Dresser
Glenbrook B5668-64A King Panel Storage Bed
| Dimensions | 86.75 × 82.13 × 62 in |
|---|---|
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Gray |
| Detail Color | M10868 Natural Fabric, Pebble |
| Style | Transitional |
| Bed Size | King |
| Collection | Glenbrook B5668 |
| Features | Storage |
Glenbrook B5668-74 Complete Cal.King Panel Bed
Glenbrook B5668-75B Complete Cal.King Wall Bed w/Upholstered HB
Glenbrook B5668-65A King Panel Storage Bed w/Upholstered Headboard
| Dimensions | 86.75 × 82.13 × 62 in |
|---|---|
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Gray |
| Detail Color | M10868 Natural Fabric, Pebble |
| Style | Transitional |
| Bed Size | King |
| Collection | Glenbrook B5668 |
| Features | Storage |
Glenbrook B5668-54 Complete Queen Panel Bed
Glenbrook B5668-05 Open Nightstand
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.