Round Dining Table Base
Description
Description
Product Details
| Round Dining Table Base | Constructed of select hardwoods and Oak veneer |
|---|---|
| Dimensions | 00.00″W X 00.00″D X 00.00″H |
| Weight | 76.06 lbs |
Additional information
Additional information
| Weight | 76.1 lbs |
|---|---|
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Cabernet |
| Style | Refined Glam |
| Collection | Lydia |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
27152
Category: Uncategorized
Tags: Brown, Dark Cabernet, Dining Table Bases, Riverside Furniture
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Air-X Performance® Crib and Toddler Mattress
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 28 × 6 in |
| Brand | Bedgear |
| Color | White |
| Collection | Air-X |
| Features | Breathable, CertiPUR-US Certified Foam, Increased Airflow, Removable Cover |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.