Twin/Full Panel Bed Rails
Additional information
Additional information
| Weight | 16.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 77 × 1.88 × 13.5 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Putnum Ivory and Inkwell Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Bastain B5909 |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
B5909-88R
Category: Uncategorized
Tags: Bed Parts, Magnussen Home, Putnum Ivory and Inkwell Black
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Queen Panel Bed Storage Footboard
Bastain Wood Queen Panel Bed Footboard SU
Bastain Wood Queen/King Panel Bed Rails SU
Bastain B5909-64 King Panel Bed
Twin Panel Bed Headboard
Bastain B5909-54 Queen Panel Bed
Bastain B5909-64A Complete King Panel Storage Bed
Full Panel Bed Footboard
Bastain Wood Queen Panel Bed Headboard KD
Bastain Wood King Panel Bed Headboard KD
Bastain Wood King Panel Bed Footboard SU
Full Panel Bed Headboard
Air-X Performance® Crib and Toddler Mattress
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 28 × 6 in |
| Brand | Bedgear |
| Color | White |
| Collection | Air-X |
| Features | Breathable, CertiPUR-US Certified Foam, Increased Airflow, Removable Cover |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!


Reviews
There are no reviews yet.