Twin Panel Bed Headboard
Additional information
Additional information
| Weight | 64.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.56 × 40.88 × 53 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Columbian Walnut and Merino Pearl (J6736A-10K) Fabric |
| Style | Transitional |
| Collection | Llewellyn B5907 |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
B5907-88H
Category: Uncategorized
Tags: Bed Parts, Columbian Walnut and Merino Pearl (J6736A-10K) Fabric, Magnussen Home
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Llewellyn B5907-54A Queen Panel Storage Bed
| Dimensions | 86.69 × 62.63 × 53 in |
|---|---|
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Columbian Walnut, Merino Pearl (J6736A-10K) Fabric |
| Style | Transitional |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Llewellyn B5907 |
| Features | Storage |
Llewellyn Wood Queen/King Panel Bed Rails SU
Twin/Full Panel Bed Rails
Llewellyn Wood Queen Panel Bed Upholstered Footboard SU
Llewellyn B5907-65 King Upholstered Panel Bed
Llewellyn B5907-10 Chest
Twin Panel Bed Upholstered Footboard
Llewellyn B5907-42 Mirror
Llewellyn Wood Queen Panel Bed Headboard KD
Complete Twin Upholstered Panel Bed
Twin Panel Bed Footboard
Llewellyn Wood King Panel Bed Upholstered Footboard SU
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!


Reviews
There are no reviews yet.