Lucarelli TABLES 52630/25+90576/26
| Dimensions | 95.75 × 39.5 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Brown |
| Detail Color | 26 Greywash |
| Style | Contemporary |
| Collection | Lucarelli |
| Features | Storage |
Lucarelli TABLES 52630/25+90596/26
| Dimensions | 95.75 × 39.5 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Black |
| Detail Color | 26 Greywash |
| Style | Modern |
| Collection | Lucarelli |
| Features | Storage |
Lucarelli TABLES 52631/25+90577/26
| Dimensions | 107.75 × 39.5 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Black |
| Detail Color | 26 Greywash |
| Style | Modern |
| Collection | Lucarelli |
| Features | Storage |
Lucarelli TABLES 52631/25+90597/26
| Dimensions | 107.75 × 39.5 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Black |
| Detail Color | 26 Greywash |
| Style | Modern |
| Collection | Lucarelli |
| Features | Storage |
Lucarelli TABLES 52632/25+90578/26
| Dimensions | 119.75 × 39.5 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Cream |
| Detail Color | 26 Greywash |
| Style | Modern |
| Collection | Lucarelli |
| Features | Storage |
Lucarelli TABLES 52632/25+90598/26
| Dimensions | 119.75 × 39.5 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Black |
| Detail Color | 26 Greywash |
| Style | Modern |
| Collection | Lucarelli |
| Features | Storage |
Zoom TABLES 50542/56+91591/26
| Dimensions | 87.125 × 38.125 × 30.625 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Gray |
| Detail Color | 26 Greywash |
| Style | Contemporary |
| Collection | Zoom |
| Features | Storage |
Zoom TABLES 50542/56+91592/26
| Dimensions | 102.25 × 38.125 × 30.625 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Gray |
| Detail Color | 26 Greywash |
| Style | Modern |
| Collection | Zoom |
| Features | Storage |
