Newport D5430-68 Bench w/Upholstered Seat
| Weight | 500 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 56 × 19 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | 9333A-7 Fabric, Alabaster |
| Style | Traditional |
| Collection | Newport D5430 |
| Features | Storage |
Showing all 9 results
| Weight | 500 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 56 × 19 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | 9333A-7 Fabric, Alabaster |
| Style | Traditional |
| Collection | Newport D5430 |
| Features | Storage |