Craftsman Power Chairside Table
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 16 × 25 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Black |
| Detail Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Craftsman |
| Features | Power |
Decker Hand-carved Drum Accent Table
| Weight | 20.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 23 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Black |
| Detail Color | Black |
| Style | Global/Bohemian |
| Collection | Decker |
| Features | Leather |
