Altamonte 22″ Pier
| Weight | 113.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 22 × 72 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Black |
| Detail Color | Dark Charcoal |
| Style | Contemporary |
| Collection | Altamonte |
| Features | Storage |
Altamonte Electric Fireplace Media Console
| Weight | 156.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 60 × 32 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Altamonte |
| Features | Storage |
