Alayna Console Table, Black
Description
Description
Gracefully arched hand forged metal finished in sleek satin black. Top is clear beveled tempered glass.
Additional information
Additional information
| Weight | 31 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 48 × 33 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Contemporary |
| Collection | Alayna |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Michael Alan Showroom
Latola Solid Wood Console
Richmond Console Table
Stratton Console Table
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 48 × 32 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Boho, Modern |
| Collection | Stratton |
| Features | Storage |
Catalina Console Table
Duncan Console Table
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 70 × 30 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Black |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |
Michael Alan Showroom
4 Door Console IFD5721CNS
Adrian Console Table
Perrine White Console Table
Gavin Console
Tess Console Table
Compass Console Table
Linea Console Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.