Infinity Bench, Black
| Weight | 57 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 60 × 19 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Detail Color | Black |
| Style | Contemporary |
| Collection | Infinity |
| Features | Fabric |
Jaylon 34in Lift Lid Cocktal Tbl
| Weight | 77.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34.75 × 34.75 × 18 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Black |
| Detail Color | Midnight Oak |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Jaylon |
| Features | Storage |
