Gramercy Power Desk
| Weight | 39 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 48 × 30 in |
| Brand | Jofran |
| Color | White |
| Detail Color | Blanc |
| Style | Contemporary |
| Collection | Gramercy |
| Features | Power |
Showing all 4 results
| Weight | 39 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 48 × 30 in |
| Brand | Jofran |
| Color | White |
| Detail Color | Blanc |
| Style | Contemporary |
| Collection | Gramercy |
| Features | Power |