Rustic Shores Power Chairside Table
| Weight | 32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 16 × 25 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Detail Color | Brown-Grey |
| Style | Rustic |
| Collection | Rustic |
| Features | Power |
Showing all 7 results
| Weight | 32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 16 × 25 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Detail Color | Brown-Grey |
| Style | Rustic |
| Collection | Rustic |
| Features | Power |