Rustic Shores 2 Door Accent Cabinet
Discover the rustic charm of our Rustic Shores Collection, which effortlessly combines natural appeal with practical functionality. Featuring a naturally worn look and clean lines, this collection offers versatile character pieces that can store anything from linens and dishes to cherished mementos.
| Weight | 59.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 32 × 42 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Cream |
| Detail Color | Brown-Grey |
| Style | Rustic Coastal |
| Collection | Rustic Shores |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Rustic Shores 4 Door Accent Cabinet
Rustic Shores 4 Door Accent Cabinet
Rustic Shores 2 Door Accent Cabinet
Rustic Shores 4 Door Accent Cabinet
Rustic Shores 4 Door Accent Cabinet
Rustic Shores 2 Door Accent Cabinet
Rustic Shores 2 Door Accent Cabinet
Rustic Shores 4 Door Accent Cabinet
Rustic Shores 2 Door Accent Cabinet
Kaley Etagere
Serrano Two Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 44 × 34 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Serrano |
| Features | Storage |
Ellis Etagere
| Dimensions | 16 × 44 × 82 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Jicama |
| Style | Modern |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Storage |
Laguna Accent Table
Oxford Two Door Cabinet
Arlyn Etagere
Jackson Pedestals
Oslo Entertainment Console
| Dimensions | 20 × 80 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Onyx |
| Style | Modern |
| Collection | Oslo |
| Features | Power |
Kiara Three Drawer Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 42 × 36 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | White |
| Style | Glam/Luxe, Traditional |
| Collection | Kiara |
| Features | Storage |
Reverie Two Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 42 × 32 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary, Rustic |
| Collection | Reverie |
| Features | Storage |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.