Colton 4 Drawer Reclaimed Accent Cabinet
| Dimensions | 16 × 71 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Collection | Colton |
| Features | Storage |
Trent Woven Front Accent Cabinet 60″
| Weight | 101 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 60 × 32 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Detail Color | Chestnut |
| Style | Transitional |
| Collection | Trent |
| Features | Storage |
Michael Alan Showroom
Karma Accent Chair
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 34 × 33 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Black |
| Detail Color | Slate |
| Style | Industrial |
| Collection | Karma |
| Features | Leather |
Michael Alan Showroom
Karma Accent Chair
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 34 × 33 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Detail Color | Bourbon |
| Style | Industrial |
| Collection | Karma |
| Features | Leather |
Knox 3pc Bunching Tables
| Weight | 43 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 18 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Detail Color | Chestnut |
| Style | Global/Bohemian |
| Collection | Knox |
| Features | Leather |
Michael Alan Showroom
Astral Plains 3 Door Accent Cabinet
Adele Accent Cabinet
| Dimensions | 18 × 71 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Jofran |
| Color | Cream |
| Style | Bohemian/Global |
| Collection | Adele |
| Features | Storage |
Aero Accent Table
| Weight | 12.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 23 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Black |
| Detail Color | Aero Black |
| Style | Global/Bohemian |
| Collection | Aero |
| Features | Leather |
Aero Accent Table
| Weight | 12.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 23 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Detail Color | Chestnut |
| Style | Global/Bohemian |
| Collection | Aero |
| Features | Leather |
Aero Accent Table
| Weight | 12.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 23 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Detail Color | Chestnut: 2330-AEROCHS Black: 2330-AEROBLK White |
| Style | Global/Bohemian |
| Collection | Aero |
| Features | Leather |
Altamonte 22″ Pier
| Weight | 113.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 22 × 72 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Black |
| Detail Color | Dark Charcoal |
| Style | Contemporary |
| Collection | Altamonte |
| Features | Storage |
Altamonte 22″ Pier
| Weight | 113.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 22 × 72 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Detail Color | Brushed Walnut |
| Style | Contemporary |
| Collection | Altamonte |
| Features | Storage |
Altamonte 22″ Pier
| Weight | 113.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 22 × 72 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Gray |
| Detail Color | Brushed Grey |
| Style | Contemporary |
| Collection | Altamonte |
| Features | Storage |
Altamonte Electric Fireplace Media Console
| Weight | 156.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 60 × 32 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Altamonte |
| Features | Storage |
